Albrechtice v Jizerských horách

Albrechtice jsou mimořádně přitažlivé jak pro zimní, tak i pro letní sportovní rekreaci. Jsou-li zasněžené, nabízejí takřka úplný rejstřík různě obtížných sjezdařškých terénů. Lze si odtud vyjet na dobře sjízdné kratší a delší běžecké tratě, propojené do všech jizerskohorských údolí a hřebenů. V posledních letech se rozšířily možnosti pro nový obor letní turistiky - pro ty, kteří chtějí ujet v sedle horských hol desítky kilometrů po půvabných lesních stezkách. Albrechtice se začaly přetvářet v obec, jejíž poměrně máločetné obyvatelstvo může umožnit tisícům hostů a turistů, aby tu našli cestu do říše dosud nepoznaného, avšak stále přitažlivějšího jizerskhorského ticha. V dnešním hlučícím a stále uspěchaném světě, bude stále více narůstat poptávka po milých zákoutích, kde vládne pohoda, klid, bezpečí, radost z přírody a nezáludná pohostinnost.

Restaurace Permon

Restaurace Permon je součástí stejnojmenného penzionu a je k dispozici nejen ubytovaným hostů, ale i všem příchozím, kteří si chtějí v Albrechticích v Jizerských horách dát něco dobrého. Restaurace nabízí po celý den výbornou domácí kuchyni i drobné občerstvení. Pro hosty ubytované v penzionu Permon nabízí restaurace možnosti stravovaní od snídaně až po plnou penzi. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů. Obědy a večeře zahrnují polévku a výběr ze tří jídel.

Penzion Permon

Penzion Permon

Penzion Permon je ideální pro rodiny s dětmi, ozdravné pobyty, školy v přírodě a lyžařské výcviky. Narozdíl od jiných penzionů v Albrechticích nejsme přímo u hlavní silnice, tak jsou Vaše děti v bezpečném prostoru 6000 m2 pozemku, kde je vybudována sportovně oddychová zóna. Kapacita penzionu je 86 lůžek ve dvou až pětilůžkových pokojích s vlastní koupelnou a WC.

Penzion Fania

Penzion Fania

Penzion Fania se svou kapacitou 36 pevných lůžek a 13 paland ve dvou až šestilůžkových pokojích s vlastní koupelnou a WC zaujme především ty návštěvníky, kteří si chtějí užít klidnou dovolenou. Pro ubytované hosty jsou k dispozici pokoje s vlastní koupelnou a WC, jídelna s barem, TV se satelitním příjmem a DVD. Penzion Fania prošel v roce 2010 částečnou rekonstrukcí.

Penzion Krmelec

Penzion Krmelec

Penzion Krmelec se nachází přímo na úpatí Tanvaldského Špičáku v Albrechticích v Jizerských horách, hned vedle nástupu na 4-sedačkovou lanovku. Penzion Krmelec prošel rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací všech pokojů. V přízemí je lyžárna s moderním vyhřívacím zařízením na lyžařské boty. Součástí restaurace je i salonek vyhrazený jen pro ubytované. V místnosti je též dětský koutek
a TV. Automobil můžete zaparkovat přímo u objektu. V penzionu je 7 pokojů (max. kapacita 24 lůžek). Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, na chodbě u pokojů je dětský koutek.