Slevová karta Jizerky CARD

Karta hosta Jizerský hor - Jizerky CARD

Díky Jizerky CARD je možné čerpat zajímavé slevy či cenová zvýhodnění v Jizerských horách. Levněji Vás vyjde cesta lanovkou na Tanvaldský Špičák a vstup na rozhlednu. Na Severáku můžete vyzkoušet se slevou Cross GOLF na sjezdovkách místního ski areálu. Zajímavé bonusy nabízí Bobová dráha v Janově nad Nisou, která je otevřena celoročně, Bazén v Jablonci nad Nisou nebo oblíbené Muzeum hraček v Albrechticích v Jizerských horách, dále 20 % na vstup do Aquaparku Babylon nebo stejná sleva na jednorázový vstup do libereckého Dinoparku. Výrazné slevy čekají na držitele karet ale také v půjčovnách kol, koloběžek či cykloprodejen a servisů.

Kartu dostanete ZDARMA v rámci dvou a vícedenního pobytu od ubytovatele, který je členem Sdružení cestovního ruchu Jizerské hory. Kartu lze také zakoupit ve vybraných informačních centrech v Jizerských horách a to v Tanvaldu, Albrechticích v Jizerských horách a Bedřichově (cena 90,- Kč).

Jak karta funguje

Karta "A" i "B" obsahuje balíček slev. Aktuální balíček slev lze uplatnit do 31.10.2013, nebo je omezen počtem čerpání. Následně pro vás připravíme další balíček slev, který se vám opět aktivuje při minimálně 2 nočním pobytu u některého ze členů sdružení. Tento princip se bude opakovat na každou sezonu znovu a znovu. Proto kartu uschovejte pro vaše další návštěvy Jizerek.

Kartu mějte stále u sebe. Po prokázání se kartou v označených akceptačních místech Vám bude poskytnuta sleva. Karta je nepřenosná. 1 osoba = 1 karta.

Varianty karty

Jizerky CARD B získáte zdarma při ubytování na 2 a více nocí u člena Sdružení cestovního ruchu v Jizerských horách získáte Jizerky CARD B. Při příjezdu žádejte Jizerky CARD u svého ubytovatele. Jizerky CARD A máte možnost zakoupit na informačních centrech v Tanvaldu, Albrechticích a Bedřichově máte možnost zakoupit Jizerky CARD za 90,- Kč.

Slevová karta Jizerky CARD B

Výhody s kartou Jizerky CARD

 • sleva na lanové dráze na Tanvaldský Špičák
  15%
 • sleva na vstupné na rozhlednu na Špičáku
  10,- Kč
 • sleva na CROSS GOLF na Severáku
  15%
 • zvýhodněný vstup do Bazénu v Jablonci nad Nisou
  sleva 10,- Kč
 • sleva na Bobové dráze v Janově nad Nisou – otevřena celoročně
  15%
 • sleva na vstup do libereckého Babylonu (Aquapark, Lunapark, IQPark, Wellness)
  20%
 • sleva na vstup do Dinoparku Liberec
  20%
 • sleva na vstup do Muzea hraček v Albrechticích v Jizerských horách
  20%
 • sleva na pronájem bowlingové dráhy v Jablonci nad Nisou
  20%
 • zvýhodněné rodinné vstupné na lezeckou stěnu Makak v Jablonci nad Nisou
 • slevy v půjčovnách kol a koloběžek či servisech

Jizerky CARD lze také zakoupit v informačních centrech v Tanvaldu, Bedřichově a Albrechticích. Její výhody se budou mírně lišit od té pro ubytované hosty. Nicméně i tak bude velmi atraktivní pro návštěvníky Jizerských hor.